Profile Picture

Başaran Makina

room

Description

BAŞARAN MAKİNA 1981'den günümüze dek geri dönüşüm makineleri imal etmektedir. Bunlar Geri Dönüşüm Makineleri, Agromel Makineleri, Kırma, Ağır Yük, Torba ve Poşet Makineleridir.

Ayrıca, Ülkemiz ve günümüzde azalan su kaynaklarını önlemek amacıyla tarımsal alanda %70 gibi ciddi su tasarrufu sağlayan damla sulama (Drip Irrigtion) makineleri üretmektedir.

 

Kalite anlayışı ile Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dinamik pazarlama organizasyonu ile daima toplam kalite çizgisi'nin üzerinde, mevcut ürün/hizmetlerin verimliliğini ve karlılığını sürekli geliştirmek.

- Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve hizmet yelpazemizi arttırmak ve müşterilerimizin ürün hizmetlerimizden en yüksek katma değeri almalarını sağlamak.

- Oluşturmuş olduğumuz Kurumsal yapıyı ve Şirket Kültürünü Korumak.

- Nitelikli çalışanlarımızı en üst seviyede kullanmak ve çalışanlarımızın iş tatminini, mutluluğunu ve eğitim ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamak.

  

Başaran Makina, Turkey at your location and Handrails and Platform Construction, Tent Making, Garage, Works Swimming Pool, Complete Home, Balcony renovating, Office works, Greenhouse Construction, Fireplaces and Stoves, Baths and Saunas Works, Precast Works, Bungalow Works, Kitchen Renovation, Bathroom or Toilet Renovation, Apartment or Room Renovation, Container Construction, Mechanical - Equipment Provider, serve in the categories.

Company Info

  • Occupation / Category Construction, Remodeling and Renovation
  • Approved Documents

    Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Başaran Makina is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon