Profile Picture

Cihangir Global

room

Description

Yapı projeleri konusundaki önemli bir birikim ve deneyime sahip bir firmayız. Endüstriyel yapılar başta olmak üzere her türlü yapının mimari, betonarme, çelik, ahşap, elektrik ve mekanik projelerini yapmaktayız. Yapı projelendirmesinin her aşamasında hizmet vermekteyiz. Ayrıca yapım danışmanlığı ve kontrollük hizmetleri de vermekteyiz.  Şimdiye kadar, kamu ve özel sektöre ait Müze, Otogar, Kültür Mekezi, Spor Kompleksleri, Belediye Hizmet Binaları, Elektrik Santralleri, Depo ve Hangar gibi büyük yapı projelerinin yanında birçok konut projeleri yaptık. 

Cihangir Global , Turkey at your location and Restoration & Reinforcement Design, Infrastructure Structural Design, Architectural Design, Electrical Design, Mechanical Design, Structural Design (Reinforced Concrete, Timber And Steel Design), All Engineering Design Services, All Architectural Services, serve in the categories.

Company Info

  • Occupation / Category Design, Software & Design
  • Approved Documents

    Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Cihangir Global is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon