Profile Picture

Dab Pvc Doğrama Ltd.Şti.

room

Description

DAB PVC DOĞRAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2007 yılında kurulmuş olup,  WİNSA  markasına duyulan güven ve kaliteden aldığı güçle, PVC kapı - pencere ve tüm PVC sistemleri imalatı, Katlanır cam sistemleri, Alüminyum Doğrama, Çelik Kapı, Yangın Kapısı , Pakdoor ve Adokapı markalı Ahşap Kompozit İç Mekan Kapıları alanlarında hizmet vermektedir.

Şirketimiz  bünyesinde alanında uzman çok sayıda daimi personel istihdam etmektedir. Merkeze bağlı 3 şube ve  bir çok bayi ağıyla Ankara'nın tüm semt ve ilçelerinde hizmet verdiğimiz gibi Türkiye'nin bir çok iline eksiksiz ve zamanında  hizmet götürmekteyiz.

Üretimlerimiz; Çankırı- Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi'nde 7 000 m2 açık 1700 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda ve Ankara Kavaklı mahallesi siteköy sanayi sitesinde bulunan 1500 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda yapılmaktadır. Üretim tesislerimiz, parekende günlük 20-30 daire imalat kapasitesine sahip olup  tam otomatik CNC makineler kullanılarak, her türlü talebe cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Dab Pvc Doğrama Ltd.Şti., Turkey at your location and Repair & Maintenance, Construction, Remodeling and Renovation, Furniture & Joinery, Rough Work, Demolition & Recycling, Windows & Doors, Steel Construction Manufacturing, serve in the categories.

Company Info

  • Occupation / Category Production and Manufacturing
  • Approved Documents

    Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Dab Pvc Doğrama Ltd.Şti. is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon