Profile Picture

Defne Yapı

room

Description

Defne'nin 40 yılı

Defne Yapı, çalışma hayatına 1973 yılında Antalya’da M. Vedat KALAYCIOĞLU (ODTÜ, Y.Mimar) tarafından başlatılmış olup, turizm yatırımlarında Güney Antalya Projesi pilot bölgesinde, farklı işverenlere ait çeşitli kalemlerde anahtar teslim inşaat ve restorasyon işlerini üstlenmiştir.

1980 yılından itibaren inşaat çalışmalarının dahilinde bulunan özgün detay çözümleri için ahşap imalat kısmı kurulmuş, 1984 yılında, artan restorasyon çalışmaları ile bağımsız olarak çalışmaya devam etmiştir. 1984-1999 yılları arasında Antalya Kaleiçinde 13 adet restorasyon çalışmasını tamamlamıştır.

2000 yılından itibaren şirket merkezini Ankara’ya taşıyarak yurtiçinde ve yurtdışında büyükelçilik, rezidans, üniversite, otel kompleksleri gibi büyük çaplı dekorasyon ve restorasyon proje ve uygulamalarını tamamlamıştır.

Çalışma Prensipleri

İşin büyüklüğü ölçüsünde imalat kısmında 40 - 50 arası çalışanı, montaj kısmında da 50’ye kadar çalışanı bulunmaktadır. Her proje teknik kadro aracılığıyla detaylı bir uygulama projesine dönüştürülüp, müellif mimar onayından sonra imalatına başlanmaktadır. Montajın başında işin gerektirdiği sayıda, tecrübeli mimarlarımız veya mühendislerimiz görev almaktadır.

Uygulama çalışmalarında hedef, imalatı proje doğrultusunda ve kaliteli uygulayarak, işverenin koşullarına, iş programına uygun ve estetik olarak bitirmektir.

Defne Yapı, hem yeni inşaatlarda hem de restorasyon işlerinde genel mekan sabit ahşap işleri, özel imalatlar ve hareketli mobilyalar konusunda, teknik kadrosu ile uzmanlaşmış bir firmadır.

Defne Yapı , Turkey at your location and Superstructure General Contractor, All Engineering Design Services, Structural Design (Reinforced Concrete, Timber And Steel Design), All Architectural Services, Mechanical Design, Electrical Design, Architectural Design, Restoration & Reinforcement Design, serve in the categories.

Company Info

  • Occupation / Category Design, Software & Design
  • Approved Documents

    Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Defne Yapı is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon