dummy-image
Doğan Makina

generators

location_on

Malatya / Turkey

thumb_up
text-icon
Description

Doğan makine 1.200 m2'lik kapalı alanı 10.000 m2'lik açık alanı ile, yurt içinde ve yurt dışında alanında uzman personeli ile kayısı, hurma, incir, erik ve vişne gibi kuru gıdaların yıkanmasını ve işlenmesini sağlayan ekipmanları teknolojilerinde hizmet vererek faaliyet göstermektedir.

Malatya'da faaliyet gösteren firmamız kuru meyvelerin yıkanmasını ve işlenmesini sağlayan makineleri teknolojilerinde kalitenin simgesi haline gelmiş ve satış sonrası hizmet garantisi ile hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal bir yapı ile hem ulusal, hem de uluslararası çalışmaktadır.

Üretimin her aşamasında keliteden vazgeçmemesi, sektöründeki yenilikleri yakından takip etmesi, müşterilerin ihracatlarına hızlı çözümler sunabilmesi ile kaliteli ve güvende tek adres olmayı başarmıştır.

Teknolojinin son imkanlarını kullanarak sac işleme tezgahları ile seri, kaliteli ve standartlara uygun ürünler imal etmektedir. Kayısı, hurma, incir, erik ve vişne gibi kuru meyve ve kuru gıdaların işlenmesini - temizlenmesini sağlayan makinelerimiz müşterilerin ihtiyacını karşılayabilecek her türlü hizmeti vermektedir.

  • Company Info
  • Category
  • verified generators
  • Approved Documents
  • verified Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Doğan Makina is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon