dummy-image
Ebru Grup İnşaat Eml.Ve San Tic.Ltd.Şti

Exterior Coating

location_on

Ankara / Turkey

thumb_up
text-icon
Description

Ebru Grup İnşaat Demek ; Profesyonel Işçilik. Kaliteli Hizmet. Ekonomik Fiyatlar Profesyonel Işçilik.

2008 Yılında ısı yalıtımı mantolama başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı cephe giydirme sinterflex seramik kaplama koppozit kaplama iç dekorasyon ve projelendirme alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran EBRU GRUP İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle ısı yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.
EBRU GRUP İNŞAAT’nın kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi yapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren yeni markamız EBRU GRUP İNŞAAT , iş yapış biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır. Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında EBRU GRUP İNŞAAT, iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir. Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini EBRU GRUP İNŞAAT’ının güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır. Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan EBRU GRUP İNŞAAT’IN , yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.

Misyonumuz
Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;
Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla,
Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır,
Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek,
Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.


Vizyonumuz
Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

Değerlerimiz
Saygı
Birlik
Sürekli Gelişim
Fark yaratmak
Takdir
Çevreye Duyarlılık

  • Company Info
  • Category
  • verified Exterior Coating
  • Approved Documents
  • verified Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Ebru Grup İnşaat Eml.Ve San Tic.Ltd.Şti is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon