Profil Resmi
Gap Inşaat

Superstructure General Contractor

location_on

İstanbul / Turkey

  • About
Who Are We

Dünyanın saygın ve prestijli taahhüt şirketleri arasında yer alan Gap İnşaat, 1996 yılında kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Gap İnşaat, benimsediği ‘İnsana Değer, Geleceğe Değer’ mottosuyla sürdürülebilir bir gelecek inşa etmek için 3 kıtada birden projeler yürütmektedir. Bugüne kadar kontrat değeri 6.28 milyar USD olan 135 ayrı projeyi başarıyla tamamlayan Gap İnşaat, halen devam eden 3 ayrı projesi üzerinde çalışmaktadır. ‘Geleceğin Mühendisliği’ kavramını odağına alan Gap İnşaat; profesyonel yönetici kadrosu, her biri konusunda uzman çalışanları, yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslim iş yapabilme becerisi ve başarıyla gerçekleştirdiği projeleriyle geleceği bugünden inşa etmektedir.

Altyapı, üstyapı, sağlık ve endüstriyel tesis projelerinde tercih edilen saygın bir taahhüt şirketi olan Gap İnşaat; modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı bir çözüm ortağıdır. Özellikle zorlu coğrafyalarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Gap İnşaat, zamandan ve kaliteden ödün vermeden her türlü projeyi başarıyla gerçekleştirmektedir.

  • Company Info
  • Category
  • verified Superstructure General Contractor
  • Approved Documents
  • verified Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Gap Inşaat is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon