Profile Picture

Lyons Danışmanlık Hizmetleri

room

Description

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

 

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

 

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Lyons Danışmanlık Hizmetleri, Turkey at your location and Study Pre-Contract Bidding Documents, Contract agents and interpret prosedürer, Determination of Risks, Contract Negotiations, determination and strategy consulting contract, Determination of procedures and contract management, Contract management, Cost control and Management, Planning and preparation work calendar, Claims and change management, Claims analysis and defense, recovery of troubled projects, disputes and defense of the parties represented in boards, Preparation and submission of reports and opinions, Solution proposals, Conflict prevention strategies, Preparation of spreadsheets, and presentations for hearing, Arbitration support services, Expertise Center, Bım Consultancy, Construction Management Services, Green Buildings & Energy Management, Facade-Exterior Face Consultancy, Fire Engineering Consultancy, Geotechnical Consultancy, Material Engineering Consultancy, Landscape Consultancy, Acoustic Consultancy, Communication & Wiring (Cabling) Consultancy, Electronics & Automation Consultancy, Pre-Construction Leasing Consultancy, Determination of the appropriate market, detection of potential customers, categorize construction, Customers installing the system via mailing list, Telephone perform searching and reporting, membership support by product and industry dynamics, Translation services to those who visit our country,, Ordering and tracking of all operational processes, Transport organization, customs organizations follow, Reporting of logistics processes Product, Determined company with participation in trade fairs, 365 days online export management and support services, Interviews with customers in targeted markets, Vendors, service branches and government support mentoring, Free Import Consultants, serve in the categories.

Profession

Company Info

  • Occupation / Category consultancy
  • Approved Documents

    Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Lyons Danışmanlık Hizmetleri is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon