dummy-image
Metehan Kuaför Mobilyaları

Fabric upholstery

location_on

Ankara / Turkey

thumb_up
text-icon
Description

Şirketimiz 2000 yılından beri müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış olup, bay ve bayan kuaförlerine ve saç tasarım merkezlerine özel dekorasyon çalışmaları yapmaktadır. Müşteri odaklı çalışma sistemiyle ihtiyaçlarınıza özel eşsiz tasarımlarla size en kısa sürede hizmet vermeyi, hem müşterilerinizin hem de sizin konforunuzu ön planda tutmayı temel ilke edindik.

Sizin çalışma ortamınızın rahatlığını; müşterilerinizin de geçirdikleri zamanda konforla buluşmalarını sağlarken, mekanınızın onların gözündeki kalite algısını yüksek tutmasını sağlıyoruz.

Tasarımlarımız ihtiyaçlarınıza özel olarak cevap verecek şekilde hazırlanır. Müşterilerimize birebir ilgi ve alaka gösterir, sıradan değil en doğru çözüm yollarını uygularız.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzde Türkiye liderliğini sürdürürken; müşteri odaklı hizmetin kalite düzeyini uluslararası pazarda kabul gören standartlara yükseltip, markamızı dünya pazarına taşıyıp, kabul görmesini sağlamak ana hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

Müşteri beklentilerini ileri teknolojiyi takip ederek firmamıza özgü ürün ve hizmetler geliştirerek aşmak ve paydalarımıza katma değer yaratarak öncü olmak…

  • Company Info
  • Category
  • verified Fabric upholstery
  • Approved Documents
  • verified Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Metehan Kuaför Mobilyaları is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon