dummy-image
Net Makina

generators

location_on

İstanbul / Turkey

thumb_up
text-icon
Description

1990 yılında kurulan Net Elmas Makina , kuruluşundan bu güne süper aşındırıcı konusunda yenilikçi katkılar sağlamaktadır.                                                                            
Kuruluşunun ilk yıllarında "kaliteli hizmet için çalışacağız" sloganı ile yola çıkan Net Elmas bu gün bu hedef doğrultusunda önemli adımlar atmıştır                                                                            
Hitap etmiş olduğumuz sektörlerin yeniliklerini takip edip uyum sağlamak için düzenli olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını kendi bünyesinde ve TÜBİTAK iş birliği ile yürütmektedir.                                                                             
Çalışmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde eş zamanlı ilerlemekte ve gelişmekte olan firmamız, Hizmet verdiği sektörlerin önde gelen kurum ve kuruluşlarının çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.                                                                            
Yerli Malı terimini benimsetmek için çalışmakta olan firmamız aynı zamanda İhracat konusunda da yatırım ve çalışmalarını devam ettirmekte ve Yerli üretimi ve üreticiyi Yurt Dışında da temsil etmektedir.

  • Company Info
  • Category
  • verified generators
  • Approved Documents
  • verified Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Net Makina is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon