Profile Picture

Onmart Makine Inşaat Gıd.San.Tic.Ltd.Şti

room

Description

On Mart Makine Sanayi, 2016 Yılında Oktay Naçar ve Salih Çoban tarafından kurulmuş olup, 21 yıllık sektör tecrübelerini müşterilerine sunmak için bu hedef doğrultusunda yola çıkmışlardır.

On Mart Makine Sanayi, sahip olduğu sağlam iş fikri, tecrübe, azim ve sabır sayesinde doğru zamanda doğru kararlar aldı. Dünya trendlerini yakından takip ederken, kazanılmış değerlerine yenilerini ekledi. Her daim daha iyisini sunmak üzere yatırım yapan On Mart Makine Sanayi, 2016 yılında ambalajlama makineleri imalatına başlayarak genişlettiği ürün yelpazesi ile sektördeki yerini almıştır. Her geçen gün büyüyen bir firmamız, uluslararası bir marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Sunduğu hizmette aşıladığı güven, ürünlerindeki kalite ve özen sayesinde hızla tanınmaya başlayan On Mart Makine Sanayi, Türkiye'nin birçok noktasına hizmet vermeye başladı. Ayrıca tüm iş ilişkilerinde şeffaflık, doğruluk, dürüstlük, tüketiciye ve çevreye saygı konusunda gösterdiği derin hassasiyet ile, faaliyette olduğu sektörde en çok tercih edilen markalar arasında olmaya başlamıştır.

On Mart Makine Sanayi en iyi bildiği iş olan Dolum, Kapama ve Etiketleme alanında, gıdadan kimyaya, kozmetikten ilaç sanayisine ve boya sanayisine kadar pek çok firmaya, üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetleri kapsayan tüm aşamalarda %100 destek vermektedir. On Mart Makine Sanayi, geleceğe kalan bir marka olma yolunda kaliteyi, sürekli iyileşmeyi, çalışanların tatminini, üretimde verimliliği, müşteride güveni ön planda tutmaya devam edecektir. Her gün daha iyi öğrenmek, daha fazla gelişmek ve memnun müşteri sayısını arttırmak için çalışacaktır. Değişen ve gelişen çevre koşullarını köklü geçmişinden edindiği tecrübeyle yoğurarak, mükemmele ulaşan güçlü yarınların temsilcisi olacaktır.

Onmart Makine Inşaat Gıd.San.Tic.Ltd.Şti, Turkey at your location and Container Construction, Handrails and Platform Construction, Tent Making, Garage, Works Swimming Pool, Complete Home, Balcony renovating, Office works, Greenhouse Construction, Fireplaces and Stoves, Baths and Saunas Works, Precast Works, Bungalow Works, Kitchen Renovation, Bathroom or Toilet Renovation, Apartment or Room Renovation, Electrical Application Services, Mechanical Application Services, Facade-Exterior Face Application Services, Mechanical - Equipment Provider, Excavation Services, Finishing Works, Rough Work, Geotechnical Engineering Services, All Construction Applications, serve in the categories.

Company Info

  • Occupation / Category Construction, Remodeling and Renovation
  • Approved Documents

    Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Onmart Makine Inşaat Gıd.San.Tic.Ltd.Şti is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon