dummy-image
Ramadaoğlu Holding

Geotechnical Investigation and Studies

location_on

Manisa / Turkey

thumb_up
text-icon
Description

Ağustos 2014'ten beri hizmet veren Ramada by Wyndham Soma, Manisa'nın Soma ilçesinde yer alır. İzmir Adnan Menderes Havaalanına 144.6 km, Balıkesir Edremit Havaalanına 137 km uzaklıktadır.

 

Türkiye'nin en önemli enerji üslerinden biri olan Soma; yerel kömür madenlerine, termik santrallerine ve rüzgar enerji tesislerine oldukça yakın bir konumdadır.

 

Wyndham Hotels&Resorts bünyesindeki Ramada Soma, markanın Türkiye'deki 50. yatırımı olup; 1 Engelli Odası, 7 Junior Suit, 4 King Suit'in bulunduğu toplam 84 oda ile misafirlerine hizmet vermektedir.

 

Tesis bünyesinde bulunan Ra Spa & Wellness, Han Restaurant ve Rens Cafe – Bar; misafirlere günün yorgunluğunu atabilecekleri rahatlatıcı ve kaliteli imkanlar sunmaktadır.

 

3 adet toplantı, 1 adet balo salonu ve geniş havuz başı alanı ile toplantı ve özel günlerde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

 

Tüm bu hizmetlerden faydalanabilmeniz için bizimle 0236 615 24 24 numaralı telefondan iletişime geçebilir ve hizmet farkı ayrıcalığını bizimle yaşayabilirsiniz.

  • Company Info
  • Category
  • verified Geotechnical Investigation and Studies
  • Approved Documents
  • verified Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Ramadaoğlu Holding is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon