S
Sağlam Beton Bursa

Bım Consultancy

location_on

Bursa / Turkey

  • About
Who Are We

KÖSEDAĞ GROUP çatısı altında faaliyetlerini sürdürmekte olan SAĞLAM BETON tesisi; BURSA ili, NİLÜFER ilçesi, GÖRÜKLE semtinde 10.000 m2 alan üzerinde, 180 m3 kapasiteli beton santralı kurulmuş olup, şu an itibarıyla 15 adet TRANSMİKSER ve 4 adet BETON POMPASI ile hizmet vermektedir. 


SAĞLAM BETON; Bursa'da "Kalite Belgeli" hazır beton üretimiyle fabrika, konut ve işyeri yapılarında ekonomik koşullarda güvenilir, temiz ve kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Hazır beton, her biri kalite standartlarına uygun çimento, kum, mıcır, su ve direnç arttırıcı beton kimyasalları ile modern beton santralinde TSE ve Türkiye Hazır Beton Birliği kalite standartlarına uygun olarak üretilir.


SAĞLAM BETON; Müşterilerine kesintisiz ve daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla kendi bakım-onarım birimini kurmuş ve ciddi bir yatırımla güçlü bir ekip oluşturmuştur. Bakım-onarım birimi beton santrallerinin yanısıra transmikser ve pompaların her türlü bakım ve onarımı rahatlıkla yapabilecek kapasiteye sahip bulunmaktadır.


Doğaya ve çevreye saygımızdan ödün vermeden daha güçlü bir Türkiye ve daha mutlu bir toplum için çalışmaya devam ediyoruz.

  • Company Info
  • Category
  • verified Bım Consultancy
  • Approved Documents
  • verified Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Sağlam Beton Bursa is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon