T
Temel Mühendislik Sondaj Ve Madencilik Tic.Ltd.Şti

Superstructure General Contractor

location_on

Bartın / Turkey

  • About
Who Are We

2000 yılında Bartın’da Temel Mühendislik Sondaj ve Madencilik Ticaret Limited Şirketi olarak kurulduk. 2000 – 2007 yılları arasında Sondaj ve Madencilik hizmetleri verilmekte iken şirket hissedarları ile işbirliği yaparak karşılıklı bilgi transferi gerçekleştirdik. 2007 tarihinden itibaren hizmet alanımızı; Mühendislik Hizmetleri(Yapı Projeleri, Yapı Kontrol/Danışmanlık Hizmetleri), Binalara Yönelik Enerji Kimlik Belgesi Düzenlenmesi, Gayrimenkul Değerleme Hizmetleri, Kamu ve Özel Bilirkişi Hizmeti, Kat Karşılığı Anlaşmalar ve Özel Danışmanlık olarak değiştirdik.

Tamamen kendimize özgü performansımız ile lisanslı mühendislik programlarımız ve bilgi birikimimiz çerçevesinde birçok yeni mühendislik fakültesi öğrencisi başta olmak üzere mühendis adayların ve yeni mezun genç mühendislerin iş ve sosyal yaşamının gelişmesinde ve değişmesinde hedefledikleri performansa ulaşmaları için destek veriyoruz.

Müşteri portföyümüzün %82’si tavsiyelerle oluşuyor.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde üzerinde durduğumuz en önemli nokta, teorinin uygulamalarla birleştirilmesi ve çalışmaların ülkemiz şartlarına uyarlanarak aktarılmasıdır.

Bizi farklı kılan en temel nokta kendi oluşturduğumuz değerlerimize olan bağlılığımızdır.

Specialty Groups
Other
'Worker''s health and work safety'
consultancy
Windows & Doors
Mechanical & Electrical
+772
Field of Activity

Government Contracts

Buildings

Commercial Building

Interior Architecture

  • Company Info
  • Category
  • verified Superstructure General Contractor
  • Approved Documents
  • verified Phone Number

Find Subcontractors and Employees on Workindo!

Temel Mühendislik Sondaj Ve Madencilik Tic.Ltd.Şti is registered on Workindo. You may also find the right subcontractors or be a subcontractor by registering to our platform. Workindo also lets you search for potential employees and create a team for your next project.
Register Now baret ikon
gift-box