Profil Resmi

Mks Yapı

room

Cam ve Alüminyum Sektöründe kurumsal bir yapı ve çalışma disiplini maalesef yeterli düzeyde olmadığı için günlük yaşama verilen sözlerin tutulmadığına ve müşterilerin yaşadığı sıkıntılara çok sık rastlamaktayız. Kısa bir araştırma ile internet üzerindeki şikayet platformlarına bakarak mevcut durumu sizlerde görebilirsiniz.

MKS Yapı ailesi olarak bu bilinç ile 2010 yılından bu yana Anadolu ve Avrupa yakasında 5 farklı lokasyon da cam işleme atölyeleri ile hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar Silivri’den Gebze’ye kadar yüzlerce müşteriye hizmet verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

Ana uzmanlık alanımız evler için Katlanır ve Sürme Cam Balkon kurulumları, 12 ay aktif kullanılabilecek Kış bahçesi, Teras, Veranda, Çardak ve Ticari Ünitelerin (Restoran / Cafe, Sosyal Tesis ve Otel gibi) Cam – Alüminyum doğrama işlerinin imalatı ve montajıdır.

Teslim edeceğimiz işler de Şişecam marka cam ve Renkton, Asaş, Tema, Saray gibi bilinirliği olan alüminyum markalarını kullanarak Isı ve ses yalıtımını ön planda tutacak çalışmalar yapmaktayız.

Motorlu Pergola Tente ve Kış Bahçesi

İster evinizin bahçesine ya da terasına isterseniz de İş yerinize ve Ticari birimlere uyguladığımız Motorlu Pergola Tente ve Kış bahçesi çalışmaları ile 12 ay boyunca keyifli vakit geçirebileceğiniz alternatif alanlar yaratmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

10 ton kar taşıma kapasitesine sahip, CE Sertifikalı, üzerinde ateş yürümeyen ithal ve yerli brandalarımız ve motor sistemleri sayesinde hem teknolojiyi, hem renklerin uyumunu hem de dayanıklı ve kolay kullanımı olan ürünleri harmanlıyoruz.

Katlanır ve Sürme Cam Sistemleri

İlk çıktığı zaman sadece soğuk hava girmesin diye tercih edilen katlanır ve sürme cam sistemleri artık günümüzde hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. Aşağıdaki ihtiyaçlar neticesinde farkı modellerde camlama  işlemleri yapmaktayız.

* Yağmur ve Rüzgar almaması için balkon, teras ve bahçelerin kapatılması.

* Giriş kat ya da bahçe katı dairelerin güvenlik nedeniyle balkonlarının kapatılması.

* Ses yalıtımı ve İzolasyon amaçlı cam kapama yapılması.

* Kullanılmayan eşyaları koyacak Ardiye, Depo gibi alanların yaratılması ya da çamaşır kurutma alanı için cam kapama yapılmaktadır.

* Binaların birbirine çok yakın olduğu yerlerde müşterilerimizin balkonda ya da açık alanlar da oturamaması nedeniyle cam kapama yapılmaktadır.

* Ticari Ünite, Restoran-Cafe, Dernek ve Ofis alanlarında toplantı alanlarından, çalışma alanına, sigara içme alanından Sessiz oda kurulumuna kadar bir çok farklı ihtiyaç ve talep doğrultusunda cam kapama sistemleri yapılmaktadır.

Cam Balkon Perdesi ( Plise Perde )

Hem mahremiyet hem de rahatlık sağlarlar. Kullanışlı ve modern sistemlerdir. Stor perde ve plise perde mekanizmalı en çok tercih edilen perde modelleridir.

Plise perdeler asimetrik ve zorlu geometrik yapıya sahip alanlarda kurulabilmesi ve katlandıkların çok az yer kaplamaları nedeniyle esnek perde sistemleridir.

Aynı zamanda geleceğin perde sistemi olarak görülür, yeni ve etkin bir sistemdir. Enerji tasarrufunda ve ışık kesmede üstün oldukları kadar mükemmel görüntüye sahip dekoratif perdelerdir.

Cam Korkuluk ve Küpeşte

Cam korkuluk modern merdiven ve balkonlar için vazgeçilmez olmuş durumdadır. Camdan korkuluklar sayesinde balkon manzaranız dan ödün vermeden güvenlik sağlayabilirsiniz.

Merdiven ve balkonlarda kullanılan camlar temperli ve lamine olduğundan son derece dayanıklıdır.

Ofis Cam Bölme

Cam bölme hesaplaması yapılırken öncelikle uygulama alanının metrekaresi çıkartılır. Bundan sonra hangi cam çeşidinin kullanılacağı konusunda anlaşmaya varılır.

Aynı zamanda camın kalınlığı da belirlendikten sonra iş net teklif aşamasına gelir. Eğer müşterimiz vermiş olduğumuz teklifi kabul ederse üretim ve montaj aşamasına geçilir.

Fiyat ve teklif konusunda cam bölme anlamında piyasada en uygun fiyatı veren firmalar arasında yer almaktayız. Kullandığımız malzemenin kalite ve özelliklerine göre en iyi fiyat garantisi vermemizin sebebi ise tamamıyla üretici firma oluşumuz ve aynı zamanda yarı ham madde alışımızın sürekli bir uygulama yaptığımızdan dolayı avantajlı olmasıdır.

Mks Yapı, Türkiye lokasyonun'da ve İstanbul şehrinde faaliyet göstermektedir. Cam Balkon Sistemleri, Pergole Tente, Kış Bahçesi Yapımı, kategorilerinde hizmet vermektedir.

Uzmanlık

Firma Bilgileri

  • Meslek / KategoriYapım Hizmetleri
  • Onaylanmış Belgeler

    Telefon Numarası

Şirket Henüz Personel İlanı Yayınlamamıştır