Profil Resmi

ŞA-RA Group

room

Temelleri 1985 yılına dayanan ve geride bıraktığı 30 Yılı aşkın süredir başarılarını dünyaya duyurmuş ŞA-RA Enerji, sektöründe öncü bir kimliğe kavuşmuş ve yüksek kalite ile özdeşleşmiştir.2000 bin kişinin üstünde çalışanı ve alanlarında uzman kadrosu ile insana değer veren, sorumluluk sahibi bir firmadır. Modern tesisleri ile enerji iletimi ve dağıtımı konularında lider konumdadır. Toplam 538.000 Ton üretim kapasitesi ile imalat alanlarında dünyanın en önde gelen firmalarından biridir.Enerji nakil hattı direkleri, trafo merkezi çelik konstrüksiyonları ve hırdavatları, cıvata, oto korkuluk, aydınlatma ve GSM direkleri; ŞA-RA’nın toplam 480.000m2 açık ve 110.000m2 kapalı alana sahip, Adana ve Ankara’da bulunan 5 fabrikasının ürün yelpazesini oluşturmaktadır.ŞA-RA, Türkiye Elektrik İletim İdare’sinin bir yıl içinde ihale ettiği yaklaşık 1.000 km’lik yüksek gerilim hattının, %80’lik kısmını tamamlayarak kırılması zor bir rekora imza atmıştır. Enerji iletim hattı, açık ve gaz izoleli trafo merkezi, back-to-back dönüştürücü merkezi, dağıtım projeleri ve telekomünikasyon projeleri alanlarında anahtar teslimi müteahhitlik hizmeti verebilen Türkiye’de tek ve dünyada sayılı firmalardandır.Aynı zamanda ŞA-RA, Türkiye’de ilk kez ülkeler arası enerji bağlantısı amacıyla tesis edilen “Van Back to Back Dönüştürücü Merkezi” projesini üstlenen ilk ve tek yerli firmadır.

ŞA-RA’nın Adana ve Ankara’da bulunan toplam 480.000m2 açık ve 110.000m2 kapalı alana sahip 5 adet fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrikalarda; enerji nakil hattı direkleri ve hırdavatları, trafo merkezi çelik konstrüksiyonları, civata, oto korkuluk, GSM direkleri ve her türlü polygon direk imalatı üretimi yapılmaktadır. ŞA-RA, yüksek üretim kapasitesi ve 2000 ‘in üzerinde sağladığı istihdam sayısı ile 2016 yılında alınan verilere göre, Türkiye’nin en büyük 126. sanayi kuruluşudur.

ŞA-RA Group, Türkiye lokasyonun'da ve Ankara şehrinde faaliyet göstermektedir. Enerji Nakil Hatları, Trafo Ve Şalt Merkezleri, Şehir Dağıtım Şebekeleri, Oto Korkuluk Projeleri, Telekomünikasyon Projeleri, Galvaniz Kaplama, Turizm, Mühendislik, kategorilerinde hizmet vermektedir.

Uzmanlık

Firma Bilgileri

  • Meslek / KategoriYapım Hizmetleri
  • Onaylanmış Belgeler

    Email

Şirket Henüz Personel İlanı Yayınlamamıştır