Profil Resmi

Solesto Yapı Ve İnşaat

room

SOLESTO; tüm yapıların her türlü inşaat işlerini deneyimli kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygulayan bir firmadır. Faaliyet alanlarımız içinde; proje çiziminden, anahtar teslim uygulamaya kadar, her türlü dekorasyon işleri bulunmaktadır. Hizmet yelpazesinde sunduğu öncelikli ürün grupları arasında PVC ve Alüminyum Doğrama, Sineklik, Panjur sistemleri, Cam Balkon uygulamaları, Katlanır Cam, Panjur, Kepenk, Duşakabin imalat ve montaj uygulaması vardır. Ayrıca bu ürünlerin tamiratı konusunda da hizmet vermektedir. 

Müşterilerimizin memnuniyeti ilk öncelikli olduğundan, firmamızla iletişime geçen her bireysel ya da kurumsal müşterimize özel, müşteri temsilcilerimiz günün her saatinde telefonunuza cevap verecekler ve sizin için en uygun çözümleri sunacaklardır. 

Kurumsal yaklaşım, profesyonel çözümler firmamızın rotasını belirler. Faaliyetlerine başarı ile devam eden SOLESTO bu kurumsallığı sayesinde güvenilir bir firma haline gelmiştir. Siz de hizmetlerimizden faydalanmak için hemen iletişime geçin.

CAM BALKON

CAM BALKON SİSTEMLERİ balkon ve bahçelerinizde en fazla açık alan sunan ürün ve ekonomik olması sebebiyle en çok tercih edilen kapama sistemidir. Cam Balkon sistemleri bazen amaç doğrultusunda, bazen de kullanıcı tercihi nedeniyle değişklik gösterebilir;
KATLANIR CAM BALKON sistemleri, tek cam ve ısıcam olmak üzere terihe göre kendi içinde de ayrılır. Kış aylarında daha yoğun kullanılması planlanan mekanlarda ısıcamlı sistem kullanılması önerilir.
SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ, kullanıcının tercihine kalmış, açıldığında iç mekanda alan kaybı yaşamak istemeyenlerin tercihidir.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Alüminyum kapı, alüminyum çerçeve, alüminyum cam balkon sistemleri gibi kullanım alanları vardır. En çok tercih edilen kullanım alanı ise, cam balkon ve cam çerçevesi alanlarıdır. Kolay temizlenir (cam balkon sistemlerinde katlanabilme ve içeri açılma özellikleri vardır), Özellikle PVC sisteme göre bu sistem çok daha sağlıklıdır.

 

PVC DOĞRAMA

PVC, sayısız avantajı ve uygulandığı ortamlara sağladığı estetik ile rakipsiz tek doğrama seçeneği haline gelmiştir. Fiziksel özellikleri sayesinde bulunduğu yapılara yoğun bir ısı ve ses izolasyonu sağlarken, kolay temizlenebilen, bakım gerektirmeyen ve yüksek mukavemet güce sahip yapısı ile de müşteri kitlesinin öncelikli tercihi olan PVC Doğrama Çeşitleri, oldukça yaygın kullanım alanı ve çevreci özelliği ile sınıfındaki diğer malzemelerden bir adım öne çıkmaktadır.

KEPENK

Mekânlarınıza dış cephelerinize renk seçenekleriyle estetiği, uzaktan kumandayla çalıştırılabilme ve sessiz çalışma özelliği ile konforu, olumsuz dış koşullara karşı yüksek korumayı ve güvenliği bir arada sunmaktadır.

PANJUR

Motorlu otomatik panjurlar ev ve iş yerinizle uyum ve bütünlük sağlayan bu sistemler her ortamda güven, ısı tasarrufu ve azami sızdırmazlığı beraberinde getirirler... Bina yüzeyinden taşmayan panjur kutusu nedeniyle cephe bütünlüğünün bozulmaz. Sistemi her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanabilecek şekilde detaylandırılmıştır Dıştan takma panjurlar, bina yapısı dikkate alınarak talepler doğrultusunda duvara veya doğramaya monte
edilebilir.

ALÜMİNYUM KORKULUK VE KÜPEŞTE SİSTEMLERİ

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan, alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamalardır. Alüminyum Korkuluklar, estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttırır. Bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanılır. Paslanma oluşturmaz ve korozyona dayanıklıdır. Sağlam ve hafif olması ile yapılarınızın değerini arttırır. Her yapının atmosferine göre uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitliliği sağlar. İstediğiniz şekillerde uygulatabilirsiniz. Hem iç, hem de dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilir.

SİNEKLİK

Sineklik sistemleri sayesinde evinize uçan böcek ve sineklerin girmesi engellenir. Dekoratif modeller ile evinizde ve pencerelerinizde farklı bir hava yaratır. Evinizi bu sistemler sayesinde gönül rahatlığı ile havalandırabilirsiniz. Sineklik Sistemleri hem pencere hem kapı olabilecek tarzda geliştirilmiştir.

Plise (pileli) sineklik; estetik görünümü, rahat kullanımıyla öne çıkan bir modeldir. Çalışma şekli diğer sineklik modellerinden daha kullanışlıdır, bu yüzden tercih edilmektedir. Plise sineklik, her türlü balkon, sürgülü kapı ve pencereler  için ideal bir üründür. Açılıp kapanma şekli çok basit olup açıldığında yer kaplamaz. Ayrıca tasarım özelliğinden dolayı temizlenmesi oldukça basittir. Sürme (sürgülü) sineklikler, PVC alüminyum kapı ve pencerelere  dışarıdan monte edilmektedir. Sinekliklerin en önemli özelliği rulmanlar üzerinde çalışmasıdır. Kullanım kolaydır ve yer kaplamaz. Menteşeli sineklik, içeriden dışarıya doğru açılan bir yapısı vardır. Mevsim koşullarından etkilenmez. Bunun yanı  hem evcil hayvanlarımızın güvenliği hemde sinekleri önlemek için özel üretilen alüminyum telli kedi sinekliği mevcuttur. 

DUŞAKABİN

Hem etrafın ıslanmasını önleyen hem de banyoda zarif ve şık bir görüntü sağlayan duşakabinler artık her evde sıklıkla rastlayabildiğimiz banyo dekorasyon ürünüdür.  Duşakabinler, dar banyolarda bile kurulumunun yapılabilmesi, geniş alanlara ihtiyaç duymaması, ayrıca küvet ya da jakuziye göre daha kolay temizlenebilmesi gibi artılarıyla konforu ve hijyeni bir arada sunmaktadır. Duşakabinler, banyo zeminine su sıçratmadan ve içerideki sıcağı koruyarak banyo yapmamızı sağlayan, suyu alanına hapsederek banyoda ıslak zemin sorunu yaratmaması sebebiyle çokça tercih edilmektedir.

SOLESTO YAPI ; Kurulduğu günden itibaren uzman kadrosuyla ve daima en iyilerle çalışmaya gayret eden şirketimiz, komple ev yenileme , işyeri tadilat ve dekorasyon alanında gün geçtikçe gelişen günümüz trendlerini takip ederek anahtar teslim uygulama ve her türlü inşaat faaliyetlerinde bulunmaktadır.

SOLESTO SERVİS yeni bir dönem başlatıyor. Geniş uzmanlık alanlarıyla, evlerde, apartmanlarda ve kurumsal firmalarda oluşabilecek birçok arıza ve aksaklıklara hızlı ve uygun çözüleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Restoran , bahçe,cafe ve teras gibi açık alanların kapalı alana dönüştürülebilmesi için tasarlanmış bir otomotik tente sistemidir. Estetik ve şık tasarımı sayesinde mekanları hem dört mevsim kullanılabilir hale dönüştürtürmekte ,hem de değer katarak mekanların en ideal fayda düzeyinde kullanılmasını sağlamaktadır.

Solesto Yapı Ve İnşaat, Türkiye lokasyonun'da ve İstanbul şehrinde faaliyet göstermektedir. Cam Balkon Sistemleri, Küpeşte Ve Korkuluk Sistemleri, Sineklik, Duşakabin, Tadilat Dekorasyon Ve İç Mimarlık, Pergola Sistemleri, kategorilerinde hizmet vermektedir.

Uzmanlık

Firma Bilgileri

  • Meslek / KategoriYapım Hizmetleri
  • Onaylanmış Belgeler

    Telefon Numarası

Şirket Henüz Personel İlanı Yayınlamamıştır