Profil Resmi

Tt Mobilya Tasarım Uygulama

room

2010 yılından beri İstanbul’da mobilya üretimi yapan firmamız; kendini daima yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yıllar süren çalışmaları ile kazanmış olduğu bilgi ve birikimlerini müşterilerine üstün kalite ve üstün iş prensibiyle sunmaktadır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz üretim aşamasında çevre, insan sağlığı ve göz estetiği düşünülerek imal edilmektedir, bunun yani sıra sağlamlığı da en önemli hedeflerimiz arasındadır.

 

Müşterimizin istek, öneri ve talepleri ışığında iç mimari tasarım fikirlerimizle, doğru malzeme ve bütçe üzerinde titiz bir şekilde çalışılarak şekillenmesini sağlıyoruz.

Kendi ekibimizi ve iş ortaklarımızı öncelikle tecrübe ve uzmanlıklarına göre seçiyoruz. Bu da işlerimizin kalitesine yansıyor. Devam eden projenizin durumu düzenli olarak size raporluyoruz ve siz sormadan biz cevaplıyoruz.

 

Vizyonumuz: Müşterilerimizin yaşadıkları veya istedikleri mekânları hayal ettikleri kadar en üst seviyede tasarlamak, sunmak ve uygulamaktır. Hayalleri tasarlanabilir, tasarımları uygulanabilir yapmaktır. Bunun için gerekli her türlü 3 boyutlu görsel sunum tekniklerini kullanıp, birebir imalat detaylarına kadar teknik şartnameleri hazırlamak, yetkin uygulama kabiliyetimizle imalatları hayallere ve tasarımlara göre yapmaktır. Hayal edilen tasarımları en gerçekçi şekilde sunup en kaliteli şekilde yapan, sektörde vazgeçilmez mobilya üreticisi firması olmaktır.

 

TT MOBİLYA her türlü isteğe göre özel tasarım mobilya imalatı yapmaktadır. Mutfak dolabı, mutfak modelleri, yatak odası dolapları, soyunma odası dolapları, çocuk ve genç odası dolapları, vestiyer ve portmanto dolapları, yemek masası takımları, banyo dolapları, tv ünitesi dolapları, ofis mobilyaları, mağaza banko masa ve stant dolaplarının üretimini yapmaktadır. Her türlü ipek mat boya ve akrilik boya işleri, ahşap kaplama, cila ve patina işleri yapılır.

 

MUTFAK DEKORASYONU

Mutfak dekorasyonu denilince pek çok kişinin aklına ilk gelen şey mutfak dolaplarıdır. Çünkü mutfağa girildiğinde ilk olarak mutfak dolapları göze çarpmaktadır. Ama aslında mutfak dekorasyonu sadece dolaplardan ibaret değildir. Dolaplardan tutun da asma tavana, mutfak tezgahına, aydınlatmaya, yer ve duvar döşemelerine kadar pek çok farklı detay içermektedir. 

 

Her şeyden önce mutfak dekorasyonu yapılırken, kullanım kolaylığı göz önünde tutulmalıdır.

Günümüzde mutfakların misyonunun tamamen değişmiş olması, mutfakları sadece yemek yapılan ve yenilen yer olmaktan çıkarmıştır. Mutfaklar artık daha uzun zamanlar geçirilen ve keyif alınan yaşam alanları haline gelmiştir. Günümüz insanlarının ihtiyaçlarının zamanla değişiklik göstermesiyle birlikte mutfak dekorasyonu konusunda daha modern, farklı ve daha özenli davranma gerekliliğini de ortaya çıkarmıştır.

 

Bu gerekliliğin bir nedeni de diğer odalarda yapılan değişikliklerin sadece mobilya, boya veya bir kaç tesisat değişiminden ibaret olmasına karşılık, mutfak tadilatlarının çok daha büyük boyutlarda olmasıdır. Bu sebepten dolayı, mutfak evin diğer bölümlerine oranla daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

 

Mutfak Tasarımı Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Dolap kapaklarının açılışları, evye, ocak, fırın, bulaşık makinası, buzdolabı gibi, mutfağın vazgeçilmez unsurlarının doğru yerleştirilmesi ve kullanım kolaylığına olanak sağlayacak şekilde konumlandırılması, dolap çekmecelerinde kullanım kolaylığı sunulması, Aydınlatmanın planlanması, ankastre seçimleri ve doğru yerlerde konumlandırılması çok çok önemli konulardır.

Mutfaklarınızın çok daha şık, çok daha ergonomik ve vazgeçilmez yaşam alanları olarak planlanması firmamızın işidir. Müşteri odaklı projelendirmelerimiz sayesinde, yapılacak işin mahiyetini ve dekorasyon bitiminde nasıl olacağını önceden sizlere sunabilmemizle işimizi en profesyonel şekilde yapıyoruz.

 

TT MOBİLYA olarak İstanbul da iç mimarlık ve mobilya imalatı, firmamız bünyesinde istihdam edilen uzman ve profesyonel kadromuz vasıtasıyla işimizi tam zamanında teslim etmemiz ve kişiye özel tasarımlar üzerinde çalışmamız sayesinde öncelikli olarak tercih edilmekteyiz.

 

YATAK ODASI – BİR HUZUR MEKÂNI

Evinizdeki her oda önemlidir ve her biri kendine özel bir mesaj, bir hava taşımalıdır. Yatak odası ise tam bir rahatlama ve canlanma alanıdır. Yatak odanızı dekore ederken, bu çok önemli faktörleri akıldan çıkarmamalısınız. Zevkinizin veya tercih edeceğiniz tarzın da bir önemi yok, çünkü herkes yatak odasında rahat hissetmek ister. 

 

TT MOBİLYA bünyesinde çalışan kendi iş alanlarında profesyonel iç mimar ve uzman ekibimizle ile mobilya ve aksesuar tercihlerinizi tasarımcılarımızla birlikte belirleyip kendiniz için dingin ve dinlendirici bir sığınak olarak yeni bir yatak odası tasarlıyoruz.  

GİYİNME ODASI

Giyinme odası genellikle yatak odasından ayrı bir odada dizayn edilir. Küçük evlerde bu ayrımı yapmak zor görünse de özellikle büyük ve çok odalı evlerde özellikle tercih edilmektedir.

 

Giyinme odası modellerini dekore ederken alanı oldukça iyi kullanmak gerekir. Giyinme dolabını seçerken de raf ve çekmece sayısının fazla olması kullanıcı açısında iyi olur. Genellikle açık tonlarda dolap tercih edilir. Özellikle dolabınızın bir kapağında boy aynasının olmasında fayda vardır. Açık giyinme dolabı modern görünse de kullanım kolaylığı bakımından pek tercih edilmezler. Çünkü dolap içleri her zaman düzenli olmayabilir. Bu yüzden kapalı dolap kapakları bu dağınıklığı kamufle edebilir.

Kapalı dolapları tercih etmiyorsanız açık raf sistemiyle modern bir oda oluşturabilirsiniz. Bu dolapların en iyi yanı istediğiniz her şeyi hemen bulabilirsiniz.

 

Giyim dolabı sadece kıyafetleriniz için değil ayakkabı, çanta hatta takılarınızı da içine alacak detayları barındırmalıdır.

 

Eğer giyinme odanız darsa sürgülü kapılar sizin için daha uygun olabilir. Evinizin küçük bir çatı katı varsa bunu giyinme odası olarakta kullanabilirsiniz.

 

Giyinme odanızda doğru tercihler yapmanız için ışıklandırmasına da özen göstermelisiniz. Loş olmayan aydınlık odada şık giyinmeyi başarabilirsiniz.

 

TT MOBİLYA olarak İstanbul da iç mimarlık ve dekorasyon alanlarında, firmamız bünyesinde istihdam edilen uzman ve profesyonel kadromuz vasıtasıyla işimizi tam zamanında teslim etmemiz ve kişiye özel tasarımlar üzerinde çalışmamız sayesinde öncelikli olarak tercih edilmekteyiz.

Tt Mobilya Tasarım Uygulama, Türkiye lokasyonun'da ve İstanbul şehrinde faaliyet göstermektedir. Mobilya Üretimi Ve Satışı, kategorilerinde hizmet vermektedir.

Uzmanlık

Firma Bilgileri

  • Meslek / KategoriYapım Hizmetleri
  • Onaylanmış Belgeler

    Telefon Numarası

Şirket Henüz Personel İlanı Yayınlamamıştır