Yardım

 • 1.Bir inşaat firması olarak Workindo'dan nasıl faydalanabilirim?

  Workindo, inşaat firmalarına 3 yönlü fayda sunar.

  * İhtiyacınıza uygun personel bulabilir. * Üst Yüklenici firmalar, projeleri için en uygun taşeronlar bulabilir. * Tüm firmalar, projeler için alt yüklenici olarak teklif verebilirler.
 • 2. İnşaat sektörü çalışanları, Workindo'dan nasıl faydalanabilir?

  İnşaat sektörünün tüm profesyonelleri, hem tasarım, hem şantiye alanında, kendilerine en uygun projelere ve işlere kolayca ulaşır.

  Workindo, tecrübeleri ve hedefleri doğrultusunda, çalışanlara en güncel projeleri güvenle sunar.

  Web sitemize üye olduktan ve profil oluşturduktan sonra 'Fırsatlarım' menüsünden profilinize uygun iş varsa anında görebilirsiniz.Eğer profilinize göre iş ilanı yoksa uygun ilanlar geldiğinde cep telefonu / email adresinize bildirim yapılır.

 • 3. Workindo'ya nasıl kayıt olabilirim?

  Workindo'ya dilerseniz cep telefonu numaranız ile, dilerseniz e-posta adresinizle kayıt olabilirsiniz. Cep telefonunuza veya e-posta adresinize gelen doğrulama kodu, platforma kayıt olmanız için yeterlidir.

 • 4. Profilimi oluşturabilirim?

  Workindo'ya kayıt olduktan sonra, önünüze çıkan sayfada 'Profil Oluştur' butonuna tıklayarak şirket profilinizi oluşturabilir ve projelere ulaşmak için hazır olabilirsiniz.

 • 5. Şirket olarak nasıl ilan verebilirim?

  Şirketler, Workindo üzerinden hem çalışan ilanı, hem de taşeron ilanı verebilir. İlanınızı yayınlamak için, profilim sayfasında, sol taraftaki 'İlan ver' butonuna tıklayabilirsiniz!

 • 6. Şirket profilimi oluştururken, Faaliyet Alanları'na ne yazmalıyım?

  Faaliyet alanları, şirketinizin hizmet verdiği endüstrileri ve yapı türlerini ifade eder. Faaliyet gösterdiğiniz tüm endüstrileri özgürce ekleyebilirsiniz.

 • 7. Şirket profilimi oluştururken hizmet verdiğim sektörü bulamadım. Ne yapmalıyım?

  Hizmet verdiğiniz sektörü bulamadıysanız, size en yakın hizmet grubunu seçtikten sonra ara butonuna tıklayarak kendi sektörünüzü tanımlayabilirsiniz!

 • 8. Şirket profilimde, Fırsatlar nedir?

  Fırsatlar, alt yüklenici rolü ile üstlenebileceğiniz projeleri size sunar. Fırsatlar sekmesinden ulaştığınız, doğrulanmış projelere kolaylıkla teklif verebilirsiniz..

 • 9. Şirket Fırsatlarımda, teklif vermeden önce projelerle ilgili farklı detaylara ihtiyacım var. Ne yapmalıyım?

  Ana hatlarıyla firmanıza uygun projelere teklif verebilirsiniz. Farklı detaylara ihtiyaç duymanız durumunda, Workindo ekibi size gerekli bilgileri sağlar.

 • 10.Şirketim birden fazla lokasyonda aktif olarak varlığını sürdürüyor. Lokasyon bilgim ne olmalı?

  Lokasyon bilginiz, şirketinizin genel merkezinin bulunduğu, faaliyetlerini yönettiği lokasyon olmalı. Platforma eklediğiniz her proje için, sizlerden projenin lokasyon bilgisini ayrıca isteyeceğiz.

 • 11. Şirket olarak bir projemi eklemek istiyorum ancak henüz belli olmayan detaylar var. Ne yapmalıyım?

  Projenizi, var olan bilgiler ile sistem üzerinden oluşturabilir, detaylarını da kesinleştiği zaman ekleyebilirsiniz. Proje bilgilerinizi güncellemek her zaman mümkün olacaktır.

 • 12. Şirket olarak iş ilanı vereceğim ancak aynı pozisyon için birden fazla sayıda çalışana ihtiyacım var. Ne yapmalıyım?

  Workindo üzerinden iş ilanı oluştururken aradığınız kişi sayısını belirtebilirsiniz. Workindo, belirlediğiniz özelliklere en uygun çalışanları size sunar. Eğer kişi sayısı belli değil ise, bu bilgiyi dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

 • 13. Üyelik bilgilerimde değiştirmek istediğim bilgiler var. Ne yapmalıyım?

  Profilim sayfasında, 'Üyelik/Hizmet Bilgilerimi Güncelle' butonuna tıklayarak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 • 14. Şahıs olarak işlere nasıl başvurabilirim?

  Fırsatlar sekmesi, size en uygun iş imkanlarını sunar. 'Fırsatlar' butonuna tıkladıktan sonra işlere tıklayarak başvurunuzu iletebilirsiniz..

 • 15. Şahıs profilimi oluştururken, mesleklerde kendi mesleğimi göremedim. Ne yapmalıyım?

  Kendinize en uygun meslek grubunu seçtikten sonra, 'ara' sekmesini kullanarak mesleğinizin tanımını bulabilirsiniz veya ekleyebilirsiniz.

 • 16. Başvurduğum işlerimi nereden görebilirim?

  Profilim sayfasında, 'İşlerim' sekmesine tıklayarak başvurduğunuz işleri görebilirsiniz.

 • 17.Üyelikten nasıl ayrılabilirim?

  Şahıs olarak üye olduğunuzda destek@workindo.com 'a email yollayarak üyeliğinizi koşulsuz olarak iptal edebilirsiniz. Firma üyeliklerinde bakiyeniz kontrol edip mahsuplaşma yapıldıktan sonra üyeliğiniz sonlandırılır